Ogłoszenia o zatrudnieniu

Lekarz - Pracownia Endoskopii

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Obornikach zatrudni lekarza do badań gastroskopii oraz kolonoskopii w pracowni endoskopii. Oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt, z elastycznymi warunkami do uzgodnienia. Warunki zatrudnienia do negocjacji.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt poprzez przesłanie CV lub informacji kontaktowych. Chętnie odpowiemy na wszelkie pytania i omówimy szczegóły oferty pracy.

Lekarz – POZ

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Obornikach zatrudni lekarza do pracy w Podstawowej Opiece Zdrowotnej. Oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt, z elastycznymi warunkami do uzgodnienia. Warunki zatrudnienia do negocjacji.

Lekarz / Zespół lekarzy - Oddział Położniczo-Ginekologiczny

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Obornikach zatrudni lekarza lub zespół lekarzy do pracy w Oddziale Położniczo-Ginekologicznym. Oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt, z elastycznymi warunkami do uzgodnienia. Warunki zatrudnienia do negocjacji.

Dane kontaktowe: e-mail: szpital@szpital.oborniki.info, telefon: 61 29 73 617

Lekarz do pracy w pracowni RTG/TK/USG

Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Obornikach zatrudni lekarza radiologa do pracy w pracowni RTG/TK/USG. Oferujemy zatrudnienie na umowę o pracę lub kontrakt, z elastycznymi warunkami do uzgodnienia. Warunki zatrudnienia do negocjacji.

Dane kontaktowe: e-mail: szpital@szpital.oborniki.info, telefon: 61 29 73 617

SP ZOZ w Obornikach zatrudni pielęgniarki do pracy w oddziałach szpitalnych. Forma zatrudnienia do uzgodnienia. Zainteresowane osoby proszone są o kontakt z Przełożoną Pielęgniarek tel. 61 29 73 673 lub na adres e-mail szpital@szpital.oborniki.info
Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Obornikach, zatrudni lekarzy specjalistów pediatrów lub lekarzy w trakcie specjalizacji do pracy na Oddziale Pediatrycznym i na dyżury. Forma zatrudnienia do uzgodnienia.
Kontakt: 61-29-73-617 dyrekcja lub 61-9-73-627 kierownik oddziału.e-mail: szpital@szpital.oborniki.info